Červenec 2011

Co nadělil včerejšek

30. července 2011 v 7:06 | Šošonská banda |  Články
Včera to bylo dobrý i špatný. Taková směsice. Začneme od začátku. Jak jsme se strašně těšili na tu akci. Dopadlo to upřímně strašně. Následky jsou totálně odporný. Už nikdy se za bazzošem neukážem. Byly to nepopsatelný pocity a krom toho Denuš málem místo mě ten infarkt dostala. Pořád jsme tomu nemohli uvěřit. Mysleli jsme si, že je to vážně sen, ale nebyl. Bohužel. Nevím, kolik přesně bylo, ale jeli jsme k obchodu, kde jsme si zase pokecali o oné události. Potom přišel Ondra, Martin a ták dále. Byly jsme tam do půl osmé a nakonec jsme se rozhodli pro spaní ve stanu. Martin, Denuš, Ondra a já. Nakonec Ondra nešel. Tak jsme tam spali jen my tři, ale o zábavu bylo postaráno. Měli jsme záchvaty smíchu! Dost velký. Kolem jedenácté sme šli ven a Denuš kouslo něco do rtu a teď to má tak trochu víc nateklý. Dneska je smyčka :-) Tak se mějte ;-)

Nové fotky z PL - 1x01

29. července 2011 v 7:56 | Šošonská banda
Rozhodla jsem se, že náš blog o trochu víc rozšířím ohledně PL a Kožaka a Berty. Do galerie, která je zmíněná v menu ohledně seriálů budeme dávat fotky z dílů. Vystřižených z jednotlivých videii. Právě jsem tam dodala fotky z PL - 1x01 a potom dodám i další ;) Jen, aby jste věděli, nač to je :)

Čvachtání v kalužině

28. července 2011 v 18:39 | Šošonská banda |  Články
Dnešek jsme strávili vlastně v kalužině. Nejdříve jsme chtěli splnit akci: Pozvání, ale nakonec začalo lit, jak jsme šli k Denuš. Podívali jsme se na : Pán domu a nakonec jsme se rozhodli, že pujdem jezdit na kole v dešťu. Byla dost velká prča, ale jak jinak. Nakonec jsme v dešťu dobjížděli novou ulicu a projížděli kalužiny. Náhle jsme se dali do pohovoru s bazzim. Zítřejší akce už by mohla snad vyjít :D Všechno jsme nutně zdokumentovali, museli jsme! Takže je jasné, že jsme nevyvázli z tohoto deštivého a kalužinového dne čistí ani suší ;-)

Reklamy jsou pořád stejný

27. července 2011 v 16:39 | Šošonská banda |  Články
Ať už to jsou reklamy v televizi nebo tady na blogu, pořád plní jeden a ten samej účel. Otravující a občas i fakt nesmyslný. Některý reklamy v televizi mají hlavu a patu, ale moc jich vážně nebude. Reklamy na blogu říkaj přoád to stejný: Ahojky, jukni prosím na můj blog, já na ten tvůj taky jukla. To je věta co dokáže sakra vytočit. Přesuňme se zase k televizi. Jsou zdlouhavý a berou čas, kdy se můžem v klidu dívat na onen film se díváme na: xxx Lutz tatatata, ale tím tu reklamu nějak urazit nechci, jen že některý reklamy přesahují hranice normálnosti, ale o tom víme své ;-) Zkrátíme to: Některé jsou dobré, některé dechberoucí, je to na pytel ;-)
Když už jsme tak náhodou u těch reklam, zkouknite některý naše díly Paranormal Life a nenuceně i na Kožaka a Bertu. Budem rádi za každej názor, kterýho se nám nedostává. Se_em vás?

Znělka k první sérii

27. července 2011 v 10:19 | Šošonská banda
Nejdřív čtěte! Znělka se při nahrávaní na web nějak podělala, tudíž je to nějáký celý divný. na azčátku má bejt nejdřív černo a u mé fotky to má přeběhnout rychle. V dílech už to pude vidět normálně, ale tady je to prostě divný. Jdu dokončovat pátej díl ;-)


Rekord v komentech..zapoměli jsme

27. července 2011 v 8:32 | Šošonská banda |  Články
Jenom tak mě napadlo, že bychom náš ten slavnej rekord v komentech mohli obnovit xD Kdyžtak pište :-)

Tady


Wallpaper - Paranormal Life, 1. série:

26. července 2011 v 18:41 | Šošonská banda
Zbytečná slova: Odhodlala jsem se vám tady vyrobit jakože plakát, obal, sama nevím. Mimo to jsem to tam neskutečně domotala. Kontrast, kontrast a texturu :-D Snad se alespoň trochu líbí. Dala bych vám tam společnou fotku, jen kdyby nějáká byla. Brzo bude, doufám :-D

Motto: Naše mysl v rukou moci ďábla

Čeká vás pomenší rekonstrukce

26. července 2011 v 18:37 | Šošonská banda |  Články
Mám náladu na to obžovit totu, tak by jste se měli v příští době těšit na menší změnu designu. Nebudem totu brát vážně. Jednoduchost, přehlednost a dál už mi můžete políbit víte co ;-) Bude totu v zelené barvě a do konce prázdnin už totu potom nehodlám měnit :-) Pustím se do toho zítra a snad se povede.

Ach, menší požitek na konec - We love Evanescence

Představujeme D. jako pravého přítele ono nástroje

26. července 2011 v 17:38 | Šošonská banda |  Články
Už jsme někdy říkali, jak jsou hrábě úžasný výrobek? To Denuš o tom ví své.

Dnešek jsme strávili na jeho zahradě. Budeme diskrétní a budem označovat jen jeho, její a onův. Zkrátka, tento článek je spíše pro naše vzpomínání. Jen my víme co to všechno znamená ;-) Není to nic nekalého :-D

Sjet onen kopec bylo trochu složitý, ale s mími zvuky, které vydávalo kolo to šlo ještě líp :-D Nakonec jsme to nějak sjeli.Naši cestu pronásledovali záchvaty smíchu. Dojeli jsme k né zrovna čistému potoku a čistě jsem taky nějak neskončila. Dojeli jsme do hospody, kde jsme se alespoň trocha umili a jeli jsme dál na zajimavou, ale již osudnou cestu ;-) Dojeli jsme za jeho barák a už šel pro klíče. Přesunem se a skončilo to jasnýma záchvatama smíchu, válení se po zemi, tentorkát v třešních a jabkách. Nuže + naše tryčka - S Nightwish a The exploited nebyly zrovna v nejčistčím stavu, nemluvě o tříčtvrťákách a teplácích. Zítra si asi sjedem zase kopec a vydáme se do spárů milujícího lesa. Zkrátka si rády užíváme života ;-D zajimavé, že jsme žádné ze zájmen skoro nepoužili x-D

Na cestě dom

26. července 2011 v 8:46 | Šošonská banda |  New photos
;)) :D