Květen 2011

Dětskej den číslo I.......Neutrál

22. května 2011 v 7:31 | Šošonská banda |  Články
FOTKY / VIDEA
Včera u nás byl dětskej den a v příští době budem čekat další. Nejprve jsme dorazili my s Denuš, ale to začalo pěkně lejt. Tak jsme chvilku postávali v tom staně až konečně přestalo! Následovala chvilka procházení se a potom Denuš napadlo, že se pudem nechat namalovat. Hodně se to povedlo, ale ta co nás malovala potom nechtěla chvilku klidu, když tam měla trochu víc dlouhej zástup =D . Jak jsme byly namalování, rozhodli jsme si zasoutěžit =D Vyhráli sme tužku a to jsme šli myslím potom k nám. Jakmile jsme dorazili zpátky, už tam stály vojenský auta a hasičák. Nejvíc jsme se těšili teda na ty auta. Byl to asi nejlepší zážitek z celýho toho dne. Při jedné jízdě lesem jsem z Denuš ale fakt nemohla! =D =D =DPotom jsme vyjel ii trochu víc prudkej kopec.... =D Tak zanama potom přišla Šárka a dělali sme kraviny =D Následovala vybiša, byla prča, ale ten malej hajzlík potom musel jít i s tím balónem, ale doopravdy nešel... zmrd! =D Potom byla fakt nuda a kolem půl jedenácté sme šli dom. Já nevím, bylo to taky neutrál ;)

1x04 - Mezi dvouma světy

9. května 2011 v 14:20 | Šošonská banda |  Videa
Tak, konečně tu máte čvtrtý díl! Záleží jen na vás, jak ho ohodníte, ale čekali jsme možná trochu víc, ale to neřeště :D Nad pátým dílem jsme zatím ještě nepřemýšleli, ale s tou kuchnou vše vyřešené, tudíž začínáme novou záhadu, jakou? Se uvidí :) Nepovedené scény sestříhám doufejme brzo.
1x04 - Mezi dvouma světy
Posuneme se v čase a sestry se snaží na vše zapomenout. Děj začíná v chatě u babičky, kde chce Alex uklidit. Taková událost se ovšem nedala očekávat, ale ani sama Alex neví, proč se to stalo. Za dva měsíce chtějí podobný nápad podniknout znovu a vypadá to nadějne. Najdou "klíč" ke všem okolnostem, tajemným snům a záhadám. Éra mezi dvouma světy se uzavírá a sestry začínají znovu!

Čarodky: Blbnutí, Corrida!

1. května 2011 v 7:09 | Šošonská banda x Kristuš |  Videa

Čarodky: Blbnutí, Corrida!

Tak, konečně vám sem můžem dát videa z pátku. Omlouváme se kvalitu, ale bylo to točený Denušiným mobilem. Měli jsme kurevskýho rapla na takový písničky a to právě od Kabátů ♥ Zkuste HD, ale nevím, jestli se tím něco zlepší, za pokus to stojí☺ Janička je ta v té červené bundě, Karča je ta nejmenší, Šárka je v té bílé mikině a já sem ta celá v černým ☺