Lež "Nejlepší přátelé navždy"- Jak to začalo v mladých letech

16. dubna 2011 v 9:16 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
Přišla na mě nuda, tudíž jsem se rozhodla pro takový ty články o přátelství, hádkách, radostech i smutku kvůli úplnejm kravinám. Jaký jsou lidi svině i na první pohled "milý gorily".
Začalo to před nějákou hodně dlouhou dobou. Byly jsme jen my dvě. Já a Denuš. Jenom náš svět odlišující se od ostatních. Měli jsme už určitý věk na chození do školky. Mysleli jsme si tu krásu, ale jak to tak šlo, už tam byly takový dvě naprosto vypatlaný palice, který se naučili už ve školce drbat všechny okolo a myslet si, jak jsou neuvěřitelně krásný, zbožný a nejlepší. S nikým jsme se nabvili. Možná tak s Andruš, ale všichni nás znaly jako spíš ty němé tváře. Cosi budem vykládat. Ty dvě vypatlaný palice všichni zbožňovaly.

Jednou jsem tak seděla u stolu a dělala svou oblíbenou činnost. Kreslila. Ty dvě nány naproti mě a asi si mysleli, jak mě nevidí, začali drbat jak o život. Nechci radši ani vědět, co si to mě tehdy říkali.

Na druhou stranu jsem je z části ignorovali a hleděli si svých věcí. Tehdy jsme se báli prosadozvat svůj názor, vzhledem k tomu, že byly starší o rok. Žádnej velkej věkověj rozdíl, ale v té době jsme pro ně byly takový loutky na hraní. Nenávidíme dodnes ty jejich odporný ksichty!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama