Narozeniny, obíhání zahrady, zvonek

24. března 2011 v 15:38 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
Souhrn dvou nezapomenutelných dnů. Událo se toho v podstatě dost, ale musím uznat, že tyto dny byly vážně jednoduše za moc!

22.března - Já a moje slavný narozeniny! Začalo to tím, když jsme si s Denuš lehli na chodník a asi tak hodinu jsme se tam váleli jak bezdomovci. Potom došla Soňan s mím dárkem. Krásnej křížek. Vydali jsme se směr » Pan učitel! Zazvonili a asi půl hodiny jsme debatovali o všem možném. Soňan vyprávěla o historii, takže ji vnímal pouze pan učitel. My jsme zatím stresovali pana Maxíka neustálým zvonením na zvonek. A proč jsme to se vlastně za panem učitelem vydali? Dluží nám nasekaný dřevo. Taková malá brigátka =D téžké pochopit☺. Přesunem se zase k diskuzi. Krom kecání jsem dostala taky čokoládku, ale přidal k tomu jednu nemilou větu. Raděj nebudu zmiňovat☺.

23. března - Začalo to stavením se pro Soňana a hurá ven. Kam jinám než za panem učitelem, protože vlastně nic jiného se dělat nedalo. Byla jsem na něho naštvaná!! Ten den nás rozsadil s Luckou! Zabít! Potom nám sdělil, že jde zrovna stříhat stromky, tak nás pozval také. Soňan se asi do Maxíka zamilovala. Byly strašný záchvaty. Maxík se konečně po dlouhé době proběhl, teda jen okrajově a zkrátka prča. Obešla s ním celou zahradu, zatím mezi tím jsme tam sbírali halouzky. Ty záchvaty nelze popsat.

Ale tyto dny s Denuš a Soňanem byly prostě nejlepší! Chci v pátek zopáčko, to už by měl mít dřebo nasekaný a jestli ne, tak ať si mě nepřeje!! ☺
 


Anketa

Věříš na Paranormální jevy?

Jo
Ne
Možná že trochu

Komentáře

1 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 24. března 2011 v 15:47 | Reagovat

hezký blog :-)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama