Krvavé, nekrásné a neúžasné zážitky z lesa

5. března 2011 v 12:06 | Šošonská banda |  Články
Přemýšlela jsem, co napsat a nakonec jsem se rozhodla pro negativní téma. V lese už jsme vážně dlouhou dobu a né vždycky to bylo krásné a podle naších představ. Všechny tyto zážitky bereme s humorem ;)

Počkej! Co?
Jeden z našich bolestných zážitků je letem vzduchem. Já a Denuš jsme celé šťastné běželi směrem hlouběji do lesa s úmyslem nazbýrat pár hříbků. Ovšem, během chvíle jsem se vyvalovala k ostužinách s rukou plnou trnů! Byl to brilantní pád s bolestným koncem. Nějákou tu odřeninu jsem schytala i na břichu. Pamatuju si, že jsem ty trny ještě vytahovala další den ve škole s nůžkama. Naštěstí jsem po té oxkluzivní držce ještě asi hodinu smála.
Blbý boty
Venku svítilo sluníčko, bylo krásně, myslím, že byl podzim a bylo úterý. Radostně jsem vyběhla s takovými nedobrými boty. Ovšem, zapoměla jsem, že na noze mám menší zranění právě od těch bot a jak jsem skočila, ta bota se mi zarila do nohy! Ještě jsem se vrátila se přezut, ale spíchala jsem, takže jsem si to nestihla něčím zavázat. V lese jsem zjistila, že mám celou ponožku od krve a nehledě na tu nohu! Krása prostě :D . Použila jsem pár kapesníků a přitom padl rozhovor s bazym. Pozor! První rozhovor! Potom jsem se v TV s tím trápila ještě trochu delší dobu, ale už je to maxilmálně uzdravený.

Fotka z toho dne. Asi jebláznivější pojmenována nálety!


Sklo!
Není to tak dávno, kdy jsme se s Denuš vrhli na další jarní úklid lesa. Na naši hromadu jsme odházeli pár, teda trochu víc haluzí. To jsem měla na starosti já a Denuš si vzala na starost úklid. Ovšem se tam našlo sklo. Denuš se ho snažila vytáhnout, ale jaksi se to nepovedlo a z Denušinýho prstu se valila krev. Bohužel nám nezbývalo nic jinýho, než vytáhnout z nazbýraných odpadků náš obal od kapesiníků. Naštěstí jsme ho včas našli ;D

Dík za ten pohled
Hromadné zážitky, kterých je až mnoho. Pohled na pozadí bazoša+jeho sexoň čepeček ve tvaru, ehm ehm jedné věci. Tohle už nepotřebuje více komentářů.

Oslinatní, větvičky, kokina
Na Vánoce jsme bazošovímu pejsánkovi dali dárek s nějákejma pamlskama a tak podobně. Za odměnu nám další den donesl Bazoš uoeklý cukroví. Vyřehtaný na ento+jeho nový nekrásný výmysl, který se stal naší přezdívkou...dračice! Požádal nás, aby jsme s ním šli na halózky. Vážně krásná cesta na zpátek, padání na zem, Denuš objímá stroma zase jeho krásný čepeček. Krása :D A celkově: Maxík nás jako vždy oslintá! ;)

Pár nemilých zážitků sepsány a teď je řada na Šárce s jejím článkem o dnešních plánech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama