Co plánujeme dnes..

5. března 2011 v 12:33 | Šošonská banda |  Články
Takže, děkuji Kristuš, že mě uvedla a teď jsem na řaďě já s tím, co dnes máme v plánu. S Kristuš jsme se rozhodli, že dnes nafotíme náš..Jak to říct..Gothický život ?? Jo tak nějak. Byly bychom rády kdyby s námi šla i Denuš což se neví jistě. No rozhodně budeme fotit, bloudit a nebyly bychom to my kdybychom nedělali nejaký ty blobosti a neplnili naše ujetý výmysli. Pokud Kristuš bude mít čas dá sem foty který nafotíme.. Teda ASI.
No a ještě bych sem mohla napsat co jsme vůbec dělali dneska. Samozřejmě že jsme šli za Bazymírem ale ne za účelem stejným jako obvykle. Měli jsme na mysli postadit si 2x bunkr. Samozřejmě že je hned vedle toho 1. protože se nám jaksi nepodařilo najít nějaký vhodnější místo. No a jak už to bývá tak u nás byla nějaká nouze o provázky a když se tam nějakej nešel tak teda jako nebyl nějak extra pevnej. No ale protože my jsme borci tak jsme dokázali postavit kostru bunkru i za pomoci provázků který vypadaly jako by byly vyrobeni v Číně. No ale kdybych tady měla vypisovat všechno tak bude 3. světová válka.
No a ještě k tomu co plánujeme dnes. Jak jsem už řekla chystáme se nafotit nějaká Gothické fotky. Rozhodně to bude tajuplné ale bez nějaké té blbosti nebo xichtu se neobejdeme. A jak jsem již řekla Kristuš pokud bude mít čas tak sem dá nějaký ty fotky.

Kdyby na této fotce nebyla Iveta byla by přímo dokonalá !!

Vaše Šáruš
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama