Březen 2011

Náš příběh...

29. března 2011 v 21:06 | Šošonská banda |  Články
Už je to asi divný ale já bych taky chtěla napsat článek o tom jak to všechno bylo a je..
Všechno to začalo před táborem. Jelo se na tábor a tam jsme se všechny postupně sbližovaly a sbližovaly až vzniklo do tehdy nerozlučné přátelství. No alespoň jsme si naivně mysleli že bude nerozlučné. V létě to byl rybník, stan, včelín, příroda a spoustu dalších věcí co nás dostávali do stále lepšího a lepšího vztahu. Až jednoho dne nastal den obrovské a nezapomenutelné hádky kterou si ještě teď stále dokola přehrávám v hlavě. V té době jsme se rozdělili na dvě poloviny. Šáruš a Iveta a na druhé straně byla Denuš a Kristuš. Asi to tak mělo být protože potom by se nestalo co je teď.. Ale k tomu později. No zkrátka já a Iveta jsme se asi půl roku hádali a hádali až mě to jednoho dne přestalo byvit a skončila jsem to s ní. Už jsem taky nemohla vydržet to neustálý stýkání se spolu v autobuse a ve škole a ani se nepozdravit.Jednoho dne jsem se prostě rozhodla, že se holkám omluvím. Sebrala jsem všechny síly a s doufáním že to vyjde šla na věc. Omlouvala jsem se a Kristuš napsala že to ještě probere s Denuš. Povedlo se !! Omluveno, hozeno za hlavu. A bylo to tu zase. To nerozlučné kamarádství. Jenže jednoho dne zase hádka která naštěstí trvala jen chvíli a už jsme zase vychladlé a tentokrát už nerozlučné. Jen doufám, že všechny nejtěžší nástrahy už jsme v přátelství překonali a teď už se můžem jen kochat sváry přátelství.

PS. Každá slza má nějaký důvod, na jednu stranu si pláčem ulevíte a na druhou nic nevyřešíte. Mám vlastní zkušenost.. ☺

Memories I.....Summer

27. března 2011 v 19:18 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
Při poslechu tý písničky si vybavím jedno, léto! Hádky, smích, sluníčko, přespávání ve stanu, pláč, pravý i falešný přátelství, rybník...hodně, prostě všechno související s minulým létem. Ale musím říct, bylo to nejlepší léto..jedno z nejlepších v mím životě. Pamatuju si ty časy strávený na velkým hřištů...v dobrém i zlém. Ve stanu, tam to bylo úplně boží a nebo přespávání u Denuš. Vzpomínám na to pozitivně...to bych kecala! Hádky, pláč pro falešný přátelství, nenávist...negativní chvíle, za to že my s Denuš pořád při sobě! Ráda na to vzpomínám.
Na ten večer nezapomenu, ale na jednu osobu s radostí!

Proč to všechno?

27. března 2011 v 10:02 | Šošonská banda |  Články

Nebudem zakazovat, s kým se má kdo kamarádit. Je to jeho volba, né naše. Ale proč to všechno? Něco se v přátelství stalo, nebudu zmiňovat konkrétně co. Stalo se toho totiž hodně. Nechceme zase šlápnout vedle, proto to prověřování, z očí do očí. Nechceme omluvy přes facebook, ale prostě do očí. Možná, že je to přihloupý a musíme bejt strašní dementi, ale prostě nechceme další zbytečný hádky i když možná právě kvůli tomu to je, ale těžko se to vysvětluje. Nebudem to už rozbeírat hlouběji.

Nuda

26. března 2011 v 18:55 | Šošonská banda |  Články
Mám strašnou nudu a tak tady prostě musím napsat něco o dnešku .....
Začnu u dnešního sedkání ve 12:40 min. Poté jsme šly do Molemburka a tam jsmesi koupily žvýkačky, aby nám to myslelo líp při vymýšlení nového 4. dílu našeho seriálu PARANORMAL LIFE. Napadlo nás, že by jsme natočily ... ... Bohužel nemohu prozradit . Musíte si počkat a jen tak na ochutnávku tady máte trailer

Trailer k Paranormal Life 1x04: Nevím čemu věřit

26. března 2011 v 18:39 | Šošonská banda |  Videa
Dneska se nám povedlo natočit menší část čtvrtého dílu. Opravdu jen malou, ale aspoň něco☺. Vytvořila jsem menší trailer. Není zrovna nejlepší, ale na málou ochutnávku to snad stačí ;) . Příjemnou podívanou ☺


Jednou to nějak začalo

26. března 2011 v 8:23 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
Začneme pěkně od začátku. Od dob skvělých chvílí a nehádavosti. Léto 2010, krásné počasí a stvořila se Šošonská banda. Bylo nás pět. Čtyři hlavní členové a jeden podčlen. Všechno bylo tak úžasný, skvělý a prostě boží. Přišel den, na facebooku mi Šárka napsala, že je sere jedna věc. Tím myslím Ivetu a Šárku. Napsali něco ve smyslu, ať přijdem kolem jedenácté k tyčkám, jinak víme co to znamená. Pár omluv jistě nestačilo. Muselo jich být tucet a více. Pořád nám nalhávali, že za všechno můžem my a kdože nám první napsal? No přece Šárka a Iveta. Potom jsme se od tyček hádavě táhli až na malý hřiště, kde už nás přestalo bavit to jejich Můžete za to vy a jenom vy, my ne! a proto jsme odešli. Potom si na velkým hřištu na nás vyvalili, že si celou cestu tam vymýšleli omluvu. To by mě zajimalo, proč na nás potom Iveta před velkým hřištěm řvala lesby. Asi momentální výpadek paměti výmluvy. Další velká hádka. Tisíckrát jsme se omluvili a oni pořád To záleží na vás. No což, přestali jsme a já jsem v sobě zase mohla dusit ten pocit nenávisti! Nějak se to po čase semlelo a vykopnuta byla Šárka. Bylo hodně důvodů, sama už je napamatuju. Jak se to po čase zase sešlo, z Ivety vyšla najevo sviňská lhářka, totálně negramotní holčička. Tudíž jsme zůsali jen my dvě, Denuš a Kristuš. Po měsících neustálých záchvatů nám napsala Šárka. Odpištěno, hozeno za hlavu, zase všechno úplně o.k.! Zajimalo by mě. Co o.k.? Myslela jsem si, že to bude fakt o.k., ale je snad? Proč mám dojem, že to prostě zase všechno začne? Víme, pohádat se kvůli jedné pitomé krávě je vcelku na hovno, problém je ale v tom, že když Šárce říkáme, že je to píča a neuvěřitelná kráva a potom ju nakonec taky drbe. Proč se s ňou domlouvá, ať za ňou přijede a na zastávce na mě čumí a to je všechno? Zajimavé, ale ze včerejška jsem prostě ještě nevychladla. Pořád mám nervy v kýblu a proč? Ona je náš hlavní nepřítel, proč se s ňou tedy přátelit. Jasný, nemůžeme jí zakazovat, s kým se má ona kamarádit, ale předem jí varuju, že vás stejně odkopne. Až se s ňou začne někdo trochu bavit, o čemž pochybuju, odhodí vás. Znám to z příhody mé spolužačky. Dali jsme šanci a mám dojem, že zatím sklamala. Není vina jen na tobě, jasně, ale s tímto mě totálně dorazila!! Nevíte oč jde? Ani nechtějte. Tím přichází pravděpodobně nový člen do Šošonů. Soňan! Oficialní rozhodnutí tady bude brzo!
Kristuš Vladí H.

Dnešek ve jménu..."blbky z facebooku"

25. března 2011 v 19:01 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
25. března - Proč mám takový dojem, že mě to venku baví čímdál tím víc. Dneska zase se Soňanem a Denuš venku, zase u
pana učitele. Div by jsme se nepřerazili, ale nebudu říkat radši proč. Probíhalo to krásně. Nejdřív jsme česali Maxíka, vánice☺, potom nastalo zbírání větviček. Nové přezdívky...Denuš je valach a já vápeník. Kdopak to vymyslel? Náš "úžasný" učitel. Záchvaty smíchu, válení se po zemi. Někdy to chci vážně zdokumentovat. Možná vám zítra o tom popovídáme ve videodeníku. Takovej současnej nápad :P, takže zítra se de ven ☺ už se těším. Tentokrát za účelem natáčet ☺ Jo a málem jsem zapoměla. Co ten nadpis? Začalo to tím, když Denuš začala tíct krev z nosu, tudíž nám nabídl jeho...ehm místo vykonávacích potřeb, prostě koupelna :D, tak jsme prostě plácali takový kraviny...vyfotíme se jako blbky z facebook, krásné pozadí!! Těžké, aby jste to pochpili :D. Takže, já jsem totálně vyřízená a padám si lehnout se sluchátkama v uších. Zduř☺

Kristuš Vladí H.
Zítra další článek jednak se sepisem zítřka a menší oznámení, které se týče Šošonů a naší tvorby.

Narozeniny, obíhání zahrady, zvonek

24. března 2011 v 15:38 | Šošonská banda x Kristuš |  Články
Souhrn dvou nezapomenutelných dnů. Událo se toho v podstatě dost, ale musím uznat, že tyto dny byly vážně jednoduše za moc!

22.března - Já a moje slavný narozeniny! Začalo to tím, když jsme si s Denuš lehli na chodník a asi tak hodinu jsme se tam váleli jak bezdomovci. Potom došla Soňan s mím dárkem. Krásnej křížek. Vydali jsme se směr » Pan učitel! Zazvonili a asi půl hodiny jsme debatovali o všem možném. Soňan vyprávěla o historii, takže ji vnímal pouze pan učitel. My jsme zatím stresovali pana Maxíka neustálým zvonením na zvonek. A proč jsme to se vlastně za panem učitelem vydali? Dluží nám nasekaný dřevo. Taková malá brigátka =D téžké pochopit☺. Přesunem se zase k diskuzi. Krom kecání jsem dostala taky čokoládku, ale přidal k tomu jednu nemilou větu. Raděj nebudu zmiňovat☺.

23. března - Začalo to stavením se pro Soňana a hurá ven. Kam jinám než za panem učitelem, protože vlastně nic jiného se dělat nedalo. Byla jsem na něho naštvaná!! Ten den nás rozsadil s Luckou! Zabít! Potom nám sdělil, že jde zrovna stříhat stromky, tak nás pozval také. Soňan se asi do Maxíka zamilovala. Byly strašný záchvaty. Maxík se konečně po dlouhé době proběhl, teda jen okrajově a zkrátka prča. Obešla s ním celou zahradu, zatím mezi tím jsme tam sbírali halouzky. Ty záchvaty nelze popsat.

Ale tyto dny s Denuš a Soňanem byly prostě nejlepší! Chci v pátek zopáčko, to už by měl mít dřebo nasekaný a jestli ne, tak ať si mě nepřeje!! ☺

Parodie na Miley Cyrus, Milena Citrus: 7things

24. března 2011 v 15:03 | Šošonská banda |  Videa
Nuda? Vznik? Tato parodie! Zubiska koupený v jednom z mnou navštívených obchodů plných takovýchto praštěných věciček se vyplatila. No, co říct. Dále si nás můžete odsuzovat jak chcete, nám to bude u naší vznešený prde.e ☺
Toto video je již zveřejněno na youtube.com | stream.cz

Paramore: Misery Business

24. března 2011 v 14:49 | Šošonská banda
Po delší době zase v aktualizici tato rubrika :) Přidávám Misery Business od Paramore♥ Jedna z našich oblíbených skupin :) Mimochodem, trochu totu proměním, aby to tady bylo trošku víc přehledný. Potom napíšu pár zážitků z posledních dobře přožitých dnů.