Únor 2011

Pomsta!

26. února 2011 v 18:40 | Šošonská banda |  Články
Bude ještě litovat, že něco vůbec říkala. Nakopem jí prdel! Krávě jedné blbé! Jen se těš holčičko, brzo to příjde!

Téma týdne: Sex

26. února 2011 v 10:37 | Šošonská banda |  Články
Ehm ehm..Zduř..Tak a máme tu nový téma týdne kterým je Sex..Já tohle téma nestanovila ale to je jedno..Co si myslíte o tomhle slově ?? Pište do komentářů. xD

Rasismus

20. února 2011 v 10:15 | Šošonská banda |  Články
Zduř...Dneska se u psaní tohoto článku na Téma týdne což je Rasismusn nechám inspirovat knížkou Letty Chubbové.
Podle skromnýho názoru L. Chubbové jsou všechny předsudky stejně nesmyslné jako jsou třeba tyhlety...
-Hnědý vlasy ??  To snad ne !
-Má ráda kytky ??  Děsný !
- Nebo třeba..Fuj ona nosí pruhovaný trička !
-Lidi co choděj do kina, prostě nesnáším !
-On má modrý oči !
-Slyšeli jste ten jeho Ameriskej přízvuk ??...
Milenci různejch ras jsou na tom v některejch částech světa ještě pořád dost bledě. Jednou napíšu znova Romea a Julii ( Ir a Číňanka ? Skot a černoška ? Vietnamec a Angličan ? - možná všech šest najednou ! ) a ukážu všem dospělejm, jak hnusný, pitomý a staromódní jsou jejich předsudky.
  Je to tragický, ale zahořklí rodiče se svejma svraskalejma rukama stále snaží zdržet mladou lásku za okřídlený paty jen proto, že si přejou, aby se jejich syn nebo dcera oženil nebo vdala za někoho, kdo vypadá, mluví a chová se přsně jako oni. Člověk by řekl, že když jejich rodiče porazili ve druhý světový válce nacisty, tak by se jim mohlo v hlavinkách rozbřeskout, ale kdepak... Někteří jsou snad ještě horší ! Když vidíte idioty s hákovejma křížema, jak demolujou fotbalový stadiony, tak to znamená, že si pořád ještě musíte dávat bacha...


Zdroj: Kniha Letty Chubbové - Průvodce usoužených puberťáků láskou - článek 159-160 - Rasismus

PS: Kdyby měl někdo zájem o další článek z této knihy, klidně opíšu... =D

New Design

19. února 2011 v 17:22 | Šošonská banda |  Články
Zduřec..
Právě jsem dostala čerstvé informace o tom, že se pracuje na novém designu.Teda nevím jistě jestli se už pracuje ale to je celkem jedno..Každopádně se každou chvílí začne.
Řeknu vám jen jedno..Můžete čekat magickou a tajuplnou změnu nebo tak něco.. :D
No a teď se mi do rukou dostala další novinka.
Kristuš, tedy hlavní designérka už měla new design rozdělanej takže už zbývá jen pár dalších dodělávek..
Řeknu vám ještě jedno..Máte se opravdu na co těšit. ;)

Kamarádství

13. února 2011 v 12:29 | Šošonská banda |  Články
Podle mého názoru spousta lidí nemá tohle slovo ve svým slovníku...Pro nás znamená kamarádství strašně moc.Kdyby kamarádství nebylo tak nejsme tím co jsme teď a s tím koho máme..Nejvíc mě štve otázka když se mě někdo zeptá koho bych si vybrala jestli rodinu nebo kamarády..Na tuhle otázku nikdy nedokážu odpovědět.Chtěla bych vidět někoho kdo by dokázal.Kamarádství je jako pouto které drží a nikdy a nikdo ho nerozdělí..Kamarádi tě dokží podpořit i v těch nejtěžších chvílích.Když je ti nejhůř podrží tě..
Dám vám radu..Kamarádství se držte..Nic hezčího už v životě nenajdete i kdyby jste hledali nevím jak douho.. :)www.nejsme-normal.blog.cz

Psaní scénáře

8. února 2011 v 16:56 | Šošonská banda *Kristuš* |  Články
šošoni CZ
Kolik jsme to postupem času stihli natočit verzí druhého dílu? Čtyři nebo pět? Čímpak to? Pořád nevíme, jak by měl díl vypadat. Pár nápadů jsme měli, ale bohužel nevíme, jak dát díl do úplné podoby, protože jsme si žádný scénář nenasmolili. Ovšem, rády bychom díl dotočili a pokračovali v klidu dál. Pokusím se se sesmolit pár řádku a doufám, že něco z toho bude přijatelného. Chceme navodit pochmurnou atmosféru, prostě na tom konečně začít makat ;D, tak já jdu na to, pustím si depresivní písničky a uvidíme, co z toho vzejde... :)

Včera-Opravdu velice záživný den

7. února 2011 v 14:29 | Šošonská banda |  Články
UPOZORNĚNÍ:

Tento článek je psán pouze z nudy a pro vlastní potěšení...

Takže..Včera jsme se MY..Tedy Šošonská banda ( Kromě Terky ) sešli u rybníka... Mno pokusili jsme se natočit druhý díl Paranormal Life ale jaksi se nám nechtělo přemýšlet takže jsme natočili opět velký ho-no.No a potom se to teprve pořádně rozjelo.Rozhodli jsme se natočit pořad Adolfa Knírka který mluvil o tom jaký mají vliv televizní rosničky na autobusové spoje.. ;D A potom to přišlo ! Denuš nám začala vyprávět co prožila zase trochu jiná banda když byli ještě malá nevylíhnutá děťátka :D Samozřejmě že já a Kristuš jsme tam obě spadli z lavičky když Denuš vyprávěl o těch opravdu skvostných příhodách..No ale to by jste museli vy čtenáři zažít aby jste poznali co to opravdu bylo :D No a skončilo to u nás doma kde Denuš málem umačkala našeho osmáka a kde jsme si četli z knížky pro puberťáky..
Tohle byl úplně nezapomenutelný den !!

PS: Omlouvám se za chyby..Zrovna nějakej češtinářskej typ nejsem :D

Úpravy a tak podobně

6. února 2011 v 9:10 | Šošonská banda |  Články
Zdarec, dneska by se mělo natočit a tentorkát už fakt! Šárka bude doufám kameraman a ve třetím díl už by se měla objevit. Mimochodem, snažím se splácat nějákej design a blog celkově upravit. Nečekejte nic extra, ale chtělo by to změnu, takže čawes ;)

Názor: Záhada Blair Witch

5. února 2011 v 7:42 | Šošonská banda *Kristuš* |  Články
Miluju horory, které jakoby ukazovaly, že se to opravdu stalo, to přesně na tom filmu. Tento film jsem viděla už i v mladších letech, ale nějak mě to tehdy nebralo, tak jsem se na to podívala znova. Nejvíce se mi stejně líbil konec. Ty ručičky a ten drastický konec. Zaujal mě, protože filmy natočené tak, aby to vypadalo, jako by se to opravdu stalo mě zajimají nejvíce. Zato dvojka zklamala.
www.nejsme-normal.blog.cz

Magická a nezapomenutelná, to je noční obloha

4. února 2011 v 18:31 | Šošonská banda *Kristuš* |  Články
Vryje se vám do paměti. Ta černá, hluboce černá obloha s kupou žlutých hvězd. Je to asi ten nejmagičtější přírodní jev, který byl kdy stvořen. Donutí vás se zamyslet. Donutí vás si lehnout do trávy a přemýšlet, hledět do tmy. Udělá vás šťastným člověkem. Přemýšlíte, smějete se, žijete. Způsobila to noční obloha. Nezapomenutelná, kouzelná a tajemná. Jí se nikdy nezbavíte, bude vás pronásledovat každou noc. Úžasem dokonalá.