Zpátky do modra

23. ledna 2011 v 17:45 | Šošoni CZ |  Články

Zduř!

Pár novinek dohromady! Áno, áno, novej vzhled! Už zase, já vím, ale myslím, že tento už by tu měl bejt dýl ;), ale kdoví jestli mě zase nepopadne taková nálada ;D .
Jináč, co ohledně natáčení, focení atd.? Měli jsme jít dneska něco natočit, ale bohužel. Kevšemu nemůžeme do lesa, protože ve vedlejší vesnici už byl pré úchyl, takže... :D bohužel. Asi natočíme něco taky k dílu, ale zrovna to, co není v lese. Nějáký ty zbytečný kecy, ale budem se snažit, aby jste neusínali tak jako u prvního dílu a části, kde jsme totálně trapně mluvili a u čehož jsme se chlámali ještě hodně dlouhu dobu.
Už jsme zveřejnili i mini trailer k 1x02, ale dozvíte se tam toho opravdu málo. Mělo to jen navodit tu atmosféru duchařského mrtvolna a ukázat vám, že většina dílu bude v lese, ale to ani my
samotný nevíme.
Po nějáké té době by se tady měl objevit i parodie na Justina knírka. Řeknu vám, nemáte se na co těšit. Je to ta nešílenější kravina. Určitě to nebude jako parodie na Hanu montánu, ale to už se hold nedá nic dělat, bude to trapas no ;D!
Těch novinek je vcelku dost, ale nějak se to všechno nahrnulo. A nakonec vám chceme oznámit, že officialně máme účet na Amatérskéfilmy.cz. Měli jsme ho tam už dřív, ale to bylo nějak smíchané s účtem, kterej mám s bratránkama. Teď jsem tam dala ten mini trailer a docela se i těším, co mi kdo nakecá, zkritizuje a opravdu vyjmečně pochválí :D , ale taky se hlavně těším na hodnocení :P. Takže zítra možná něco natočíme a možná i nafotíme. Sami nevíme. Takže se zatím mějte :)
 


Anketa

Líbí se ti náš serial PL?

Je super :))
No, ujde :)
Hrůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama