Leden 2011

Zpátky do modra

23. ledna 2011 v 17:45 | Šošoni CZ |  Články

Zduř!

Pár novinek dohromady! Áno, áno, novej vzhled! Už zase, já vím, ale myslím, že tento už by tu měl bejt dýl ;), ale kdoví jestli mě zase nepopadne taková nálada ;D .
Jináč, co ohledně natáčení, focení atd.? Měli jsme jít dneska něco natočit, ale bohužel. Kevšemu nemůžeme do lesa, protože ve vedlejší vesnici už byl pré úchyl, takže... :D bohužel. Asi natočíme něco taky k dílu, ale zrovna to, co není v lese. Nějáký ty zbytečný kecy, ale budem se snažit, aby jste neusínali tak jako u prvního dílu a části, kde jsme totálně trapně mluvili a u čehož jsme se chlámali ještě hodně dlouhu dobu.
Už jsme zveřejnili i mini trailer k 1x02, ale dozvíte se tam toho opravdu málo. Mělo to jen navodit tu atmosféru duchařského mrtvolna a ukázat vám, že většina dílu bude v lese, ale to ani my
samotný nevíme.
Po nějáké té době by se tady měl objevit i parodie na Justina knírka. Řeknu vám, nemáte se na co těšit. Je to ta nešílenější kravina. Určitě to nebude jako parodie na Hanu montánu, ale to už se hold nedá nic dělat, bude to trapas no ;D!
Těch novinek je vcelku dost, ale nějak se to všechno nahrnulo. A nakonec vám chceme oznámit, že officialně máme účet na Amatérskéfilmy.cz. Měli jsme ho tam už dřív, ale to bylo nějak smíchané s účtem, kterej mám s bratránkama. Teď jsem tam dala ten mini trailer a docela se i těším, co mi kdo nakecá, zkritizuje a opravdu vyjmečně pochválí :D , ale taky se hlavně těším na hodnocení :P. Takže zítra možná něco natočíme a možná i nafotíme. Sami nevíme. Takže se zatím mějte :)

Trailer k Paranormal Life 1x02: Je posedlá

21. ledna 2011 v 18:55 | Šošonská banda |  Videa
Zdááárec, bohužel se nám podařila natočit jen videa se samejma kravinama ;D. Ale alespoň z něčeho jsem splácala tento Trailer, teda pokud se tomu dá tak říkat. Moc se to teda traileru nepodobá. Nahrála jsem to na Vimeo.com a proč? Nwm, to máte jedno. Jinak Hudba je z youtube.com alias Samařin song ;)) a snad sme tu atmosfétu mrtvolna trochu naladili i když...ani ne :D Ai ten díl natočíme, až odejde ta nechutná zima a dostanem nějákej realnej nápad ;))


Pozastáávenoo....

17. ledna 2011 v 13:43 | Šošonská banda |  Články
Proč? Uvidíte! Kdy se vrátíme? Nevíme, ale bude to brzy! Dneska se možná něco málo natočí, ale faktis jenom možná ;D Jinak vá chci ještě říct, že děkujem za reakce, který ste nám napsali k parodii ;) Zduřec :)

Happy Birthday, Denuš!

15. ledna 2011 v 12:18 | Šošonská banda |  Články
Píšu sice trochu opožděně, protože 14. bylo včera, ale přesto píšu. Včera to bylo přesně 13 let, co na svět přišla má nejlepší kamarádka, Denuš. Vedu s ní tento blog a prožili jsme toho spolu neuvěřitelně moc a na některé věci v žádném případě nezapomenu. Žít s ní je dokonalé. I když tento článek moc dlouhej není, jaká je to kamarádka popsat ani neumím ;) . Proto hodně štěstí, zdraví, dobrých kámošů, peněz, lásky a ták dále.

Happy Birthday :)


Zítra: Natáčecí den?

9. ledna 2011 v 17:48 | Šošonská banda |  Články
Dneska jsme se dívali na V moci ďábla a právě tento film nás inspiroval pro natočení 1x02 pro Paranormal Life. Jak už napovídá název už zmiňovaného filmu, bude tam něco o posedlosti ďáblem a konečně se rozluší záhada tajemných snů. Snad se máte na co těšit a nezklameme vás :) Takové menší info co by se mělo a mohlo zítra dít a snad bude i stejné počasí jako dnes: Mlha, zataženo, prostě depresivní. Toť vše ;) Mějte se :)

Silvestrovsky to rozjet!

1. ledna 2011 v 17:27 | Šošonská banda |  Články
Včerejšek byl nádhernej den zakončení roku. Bylo to úžasný a nezapomenutelný. Řvaní na vesnici s falškou v ruce a užívání si nádhernýho večera. Házeli jsme všude petardy a pár jich skončilo i u Bazzyho na zahradě no :P :D. Zdokumentování se sice nedočkáte, ale stejně to bylo nezapomenutelný. Já jedu zítra na hory, takže se tu týden možnááá nic nepřidá, ale možná Denuš něco napíše. Toť vše! Snad jste si vychutnání nového roku užili na plný pecky a neseděli jste jenom doma na prd*li a nečuměli na ty kraviny v TV ;)
www.nejsme-normal.blog.cz