Prosinec 2010

Opijem se, Opijem se, Opijem se...

31. prosince 2010 v 17:01 | Šošonská banda |  Články
Tak a je to tady! Tenhle rok se ukrutně rychle přiklonil ke konci a ten velkej večer už bude brzo tady.

My vyrážíme v 20:00 do vesnice a toho alkáču sice moc nebude, ale i tak se to budem snažit užít na plný čáře.

Mimochodem dneska nám Bazzy( náš učitel) vzkázal, že se nemáme vožrat ;D Nasráát :D

A ještě něco:

VOŽERTE SE A ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK, YEAH!!! :D


Nejkrásnější dárky

29. prosince 2010 v 9:13 | Šošonská banda |  Články
Vánoce už jsou za námi a zapomenuty a protože se nám nechce vypisovat, začneme a taky zkončíme našemi nejlepšími dárky. Každý metalista tohle ocení :) Denuš dostala tryčko a Kristuš mikinu :)) Zvětšíte kliknutím :))

Nezbývá nic jiného, než jen popřát VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2010 v 14:14 | Šošonská banda |  Články
Zdravím všechny, nějáký takový podobný článek asi ozdobí polovinu blogů, ale co, k takovému významenému dnu musí všichni popřát. My nesmíme chybět. Veselé Vánoce, spousta dobrých dárků pod stromkem, skvělou náladu, zkrátka ať jsou veselé a bez starostí. I když je tenhle článek vcelku krátký, je nutností ho napsat :))

Přání k Vánocům

17. prosince 2010 v 21:42 | Šošonská banda |  Články
Vánoce jsou krásný den,
nemůžeme jinak než
jít ven.

Dárky si vyměníme,
pár slov prohodíme.
V bunkru chvíli posedíme a
pak najitý opelichaný stromek
ze srandy ozdobíme.

Hodně dárků si popřejem
a pak se těšíme jak si
zadky u krbů ohřejem.

A tak jdeme každá domů a
hezké svátky si popřejeme
znovu.

Nejdříve sníme večeři a a venku
se konečně zešeří.
Nemůžu to vydržet tak letím
ke stromu a tam
najdu již dárků
hromadu.


Rozdáme si dárky plno
krásných věcí moc,
už nikdy nezapomenu a tuto
nádhernou noc.

To je to co si k Vánocům přeji.
Napsala: Denisa Buchvaldková

Co přípravujem?

15. prosince 2010 v 19:27 | Šošonská banda |  Články
V posledních dnech se nám nápady sypou jako z nebe. Ale dneska jsme rozhodli, že natočíme menší videos tématikou zimy. Přesněji zimní sporty, které svět ještě neobjevil. Nechci toho prozrazovat moc, snad jen že se u nás v lese uspořádá zimní turnaj v Bobovém Snowboardingu. Divíte se co to je? Uvidíte. Zítra by se to video mělo asi dotočit. Uvidí se, jak nám to bude vycházet a jak často budem mít záchvaty smíchu ;D Takže pravděpodobně zítra konečně menší natáčecí den. Dneska jsme se při tom "bobování" z půl metrového jakoby kopce dost nasmáli, snad se to vyvede i zítra :))

Poprvé venku s kamerou

15. prosince 2010 v 14:23 | Šošonská banda |  New photos
Tyhle fotky jsou starý už nějákej ten pátek, ale myslím, že stojí za to je sem dát. Nejsou nějak úžasný, ale pro nás jsou to vzpomínky, které nestále dále pokračují až do teď :)) Jinak můžete vidět na fotkách již 56 let staré sáně, které jezdí pořád jako nové ;D

Nic

13. prosince 2010 v 13:49 | Šošonská banda | Kristuše Vladí H. |  Články
Zní to divně, já vím, ale je to tak. Ono když přijdou Vánoce, měla bych už vymýšlet co to chci a co si koupím, ale má odpověď je nic! Nejen, že mě nic nenapadá, ale začnu šetřit s penězi, který jako jediný dárek obdržím. Bohužel i ty peníze se strácí do kapes dementních politiků, ale co já vím, moc tomuhle nerozumím. Přece jenom peněz je teď málo a utrácet je nebudu. Nakoupím akorát dárky pro své "anděly" a rodinu. Vánoce nejsou jen o dárcích, tudíž si nepřeji nic!!

I'll find you somewhere, I'll keep on trying until my dying day, I just need to know whatever has happened...

12. prosince 2010 v 8:57 | Šošonská banda | Kristuše Vladí H. |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
Sice to moc rockové, punkové ani metalové není, ale od Gothic Metalové skupiny to je. Zdá se mi to nebo jsem nějak poslední dobou vyměkla? Zajimalo by mě co to za takové písničky vlastně poslouchám, ale jak už jsem psala o mé Paranormal náladě, nějákou takovou je nutnost si pustit. Ten refrén je obdivuhodný, ale to celá písnička. I'll find you somewhere, I'll keep on trying until my dying day, I just need to know whatever has happened, the truth will free my soul...

Dávám vám sem ji naposlech. Je od Within Temptation, které poslouchám teď dost často. Jen teď přemýšlím, co mě to popadlo pustit si takovou tu netvrdou písničku. No, co... :D

Paranormal nálada...

12. prosince 2010 v 8:02 | Šošonská banda | Kristuše Vladí H. |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
Přesně nevím, co jsem to napsala, ale neměla jsem pro to vhodný název. Včera přes noc se mi zdál fakt boží sen ve snu o Krvavé Mary. Pamatuju si jen útržky. Nemohla jsem mluvit ani křičet, furt jsem ji viděla no prostě drama :D. Ta jakoby hororová nálada mě ještě nepřešla, takže mám úžasnou náladu na napsání začátku scénáře, který je pro mě vždycky nejhorší. I když já scénáře nikdy nepsala. Vždycky jsem na místě natáčení vymýšlela děj honem narychlo. Raděj si ale tentorkát scénář napíši. Už jsme ho měli mít dávno natočený, ale kvůli ulhané Ivetě se to všechno pokazilo a nic se netočilo. Snad se mi to tentorkát alespoň ze začátku povede. Budu mít na to klid a může to být nadějné i když do toho budu tvořit referát do zemplu, začátek by možná šel :)

Názor: 4. druh

11. prosince 2010 v 18:02 | Šošonská banda |  Články
Tenhle film mě hned na začátku zaujal. Také patří mezi mé oblíbené a je k tomu spousta důvodů. Je to skvěle udělané. Normálně nahrané a do toho se vmíchají i prý skutečné záběry. Je to jedinečný film u kterého napětím sledujete. Při prvním shlédnutí jsem byla tak trošku zahlcena divným a matoucím pocitem. Nejdříve chladný úvod a poté následuje napjatá chvilka, po které se dostávají na řadu titulky jako třeba: ,,Nebyla nikdy nalezena", které mě vždycky dostanou. Beru to jako třešničku na dortu. Na UFO mám jakejsi ten neutrální názor, je horda důkazů a svědků, ale nikdy nevíte, jestli uvěřit. Tenhle film zase doporučuju pokud máte rádi pochmurnou atmosféru záhad.
www.nejsme-normal.blog.cz