Cikánská jeskyně, lezení po kopcích aneb letošní Ydykseb

24. října 2010 v 16:11 | Šošoni!- Kristuš |  Články

YDYKSEB 2010

FOTOGALERIE|VIDEOGALERIE

Povídání o letošním Ydyksebu ve Sloupu v Čechách a okolí
Jak už jsme tady psali, odjíždíme do čech na tůry a za srandou. Fakt dost jsme si to tam užili a byl to jeden z nejlepších Ydyksebů a pro Denuš jeden z prvních. My jsme si pro vás připravili docela dlouhé povídání o téhle výpravě. Víme, asi to nikdo číst nebude, ale až si to někdy přečtem my, tak se nám vybaví i věci, na které jsme zapoměli.
Středa- Odjezd
Odjížděli jsme asi nějak tak po obědě. Nasedli do auta a jeli. Dorazili jsme asi tak za 3-4 hodiny. Než jsme dorazili, ovšem že jsme tak trochu zabloudili. Naštěstí zase rychhlo našli. Když jsme dojeli, uviděli jsme slušnou chatku na samotě u lesa. Ta chata vypadala dost dobře. Prohlídli jsme ji a ubytovali jsme se v takovím útulným pokojíku. Potom jsme šli do společenské místnosti. Bohužel jsme šli spát hrozně brzo, o půl jedenácté.
Čtvrtek- První tůry
Ve čtvrtek jsme měli v plánu vyrazit na první cesty. Jak jsme tak prošli celou vesnici až na konec, chtěli jsme se jít podívat na hrad, jenže byl zrovna v rekonstrukci, tudíž jsme rovnou přestoupili na dost velkej kopec. Nejdříve jsme se šli podívat do Cikanských jeskyní a že to tam tak fakt vypadalo. To byla malá jeskyně a my ovšem že jako první jsme se dostavili do velké. Potom jsme se vrátili na rozcestí, kdy jsme se vydali do kopců. Viděli jsme krásný panoramata a občas to byla fakt fuška vyšphlat se do dost prudkejch kopců. Obešli jsme to až na vrch a zase prudce dolů. Viděli jsme fakt úžasný věci. Mezi tím jsme se zastavili v hospůdce-restauraci u trpaslíka nebo jak. Tam jsme se dost přejedli. Večer jsme usedli ke stolu a nalívalo se pivečko. Na Denuš to ale dost působilo. A to nekecám, hodinu a víc se furt smála. Nikdo neví čemu a ona taky ne. Potom si nakonec lehla na zem a smála se tam. Pár videii existuje, ale má je Denda v mobilu a nechce mě je dat bohužel. Někdy po půlnoci nebo kdy jsme se doplahočili do postele.
Pátek- Další tůry
V pátek jsme pokračovali dalšíma tůrama. Tentokrát jsme ten kopec vzali druhou stranou a zdálo se mě, že to bylo i těžší. Furt jsme lezli výš a výš. Ovšem to ale bez brečení nešlo. Vezli jsme totiž sebou dva malí prcky(Vendůlka a Tobík). To bylo totální zbržední. No, jak jsme tam vyšolhali do půli, dozvěděli jsme se šokující zprávu. Museli jsme jít z toho Prudkých a skalnatýho kopce a co hůř, potom i zprátky. Nějak se to zmáklo tak jsme se vydali na další. Kopec sme potom celej obešli a dost se to povedlo. Večer jsme se s Denuš trochu víc nalili a já na to potom doplatila tím, že sem se kolem třetí docela dost poblila no. Naštěstí už mě není tak blbě. Alebyla ten večer fakt prča.
Sobota- Výlet do města
V sobotu jsme vyrazili do města. Ovšem že pěšky. Bylo to pouze kolem 6 kilometrů tam a zpátky taky. Byly jsme se během pěti minut prohlídnout sklářský muzeum. Poté jsme šli jako 5členná skupinka nazpátek pěšky a konečně bez malích dětiček, s kterými jsme to ušli za dvě hoďky a my tak za hoďku. Mezitím jsme se najedli v hospodě a šli do chaty. Večer dám došlo pivečko, tudíž jsme se jen dívali na komedii DOBLBA a potom na thriller a krimi Sedm. Šli jsme spat kolem půl dvanácté.
Neděle- Odjezd
Odjížděli jsme kolem 10:10. Cestou jsme poslouchali metal a rock a křoupali kuličky.
Nějáké ty poznámečky
Nevypisovali jsme sem úplné podrobnosti, jako že Denda měla čepicu jak žokej a hrála si se sekerou, tak jako s kuchyňským nožem. A že si s ní dělali srandu, že nejí maso. Bylo tam toho dost, ale stejně to nebude nikdo číst :)

Tento článek napsala Kristuš
 


Anketa

Věříš na Paranormální jevy?

Jo
Ne
Možná že trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama