Říjen 2010

Parodie na ZBW- Záhada Blair Witch aneb jak to vlastně bylo

31. října 2010 v 2:02 | Šošoni! |  Videa
Máme tu pro vás již 2. parodii. Tentokrát na vyjmečně drama horor Záhada Blair Witch. Nevíme, jestli vás to rozesměje, ale nás natáčení bavilo a to dost.

Pokud nevíte, kdo je ta třetí otravná holčina, tak je to no možná kamarádka. Přece jenom jsme ještě někoho potřebovali, tak nám nezbylo nic jiného.

Parodie vás asi bavit nebude, ale nám to nějak vadit nebude, nás natáčení bavilo a s výsledkem jsme spokojeni.Kdyžtak si to pusťte v HD

Toto video je již zveřejněno na youtube.com | stream.cz

Je tam duch

30. října 2010 v 9:06 | Šošonská banda- Kristuš |  Články
U nás na vesnici je dům, ve kterém prej údajně straší. Dům je opuštěný a proto vypadá ještě tajuplnějc. Je tam několik svědectví. Brácha tam prý dva duchy vyfotil, ale fotky jakožto rozený  kretén fotky smazal. Prý tam i bývalí člen naší bandy Iveta zahlédla se svou ségrou ducha a Denuš prý možná také. Jednoho slunečeného letního dne jsme neměli co dělat, tak jsme se do toho okna podívali a zaklepali. Jenže jsme zaslechli, jako by ťukal i na to vedlejší okno. Tento dům má doposud posledního žijícího majitele, který již žije někde, kde se o něho starají a proč to? Je bez noh kvůli alkoholu, ale jak ten dům bývá tak večer opuštěným je to čímdáltím víc horší. Lidi se toho domu bojí. Měl by se bourat, ale kdy? Jak už jsem psala, že brácha ty duchy vyfotil, vyfotil dva a mělo by se jednat o bývalé majitele, ale to se neví.
www.nejsme-normal.blog.cz
Chtěli jsme na to natočit první díl Paranormal Life, ale slunečný den a neustále procházející lidi nám to neuskutečnili no, ale pár záběrů možná ještě mám. Tohle jsou fotky z natáčení.

Ze zákulisí prvního dílu Paranormal Life

30. října 2010 v 8:47 | Šošoni! |  New photos
Při prohledávání starších složek jsem objevila pár fotek z natáčení Paranormal Life a jeho prvního dílu. Nevím, co bych mohla přidat, proto právě tyhle fotky. A máme k tomu tyhle 3 slova: STARÝ, DOBRÝ KEČUP! xD Vzhledem k tomu, že se nám nic jiného vyrábět nechtělo, navrhli jsme právě ten kečup. Nebylo to asi moc příjemné být olepená kečupem xD Ale pamatuju si, že jsme měli nehorázné záchvaty smíchu. Ráda bych vám tu příhodu napsala, ale je 100% šance, že se nezasmějete a nebude vás to zajimat.

Halloween nebo dušičky?

25. října 2010 v 18:05 | Šošoni! |  Články
Nevím, proč zrovna takové téma týdne, ale k Halloweenu mám jen jeden názor. Nemám ho ráda! Asi vím, že srovnávat je sice zbytečné, když se vcelku liší, ale nechápu, proč je tady v ČR, když tady se mají přece jenom slavit spíš dušičky. Pod slovem Halloween ( nevím proč) si představím ameriku, tunu bonbónů a dýně. Nevím proč zrovna ameriku, zkrátka mi to tak připadá a proto mi přijde trochu hloupý tahat sem právě ji, když my máme dušičky. Nepochopíte a neřešte.
www.nejsme-normal.blog.cz
Ve škole z donucení- Halloween day- ze čtvrté třídy. Cosi pamatuju, tak jsme byly asi nejstrašidelnější, ale možná že se pletu

Cikánská jeskyně, lezení po kopcích aneb letošní Ydykseb

24. října 2010 v 16:11 | Šošoni!- Kristuš |  Články

YDYKSEB 2010

FOTOGALERIE|VIDEOGALERIE

Povídání o letošním Ydyksebu ve Sloupu v Čechách a okolí
Jak už jsme tady psali, odjíždíme do čech na tůry a za srandou. Fakt dost jsme si to tam užili a byl to jeden z nejlepších Ydyksebů a pro Denuš jeden z prvních. My jsme si pro vás připravili docela dlouhé povídání o téhle výpravě. Víme, asi to nikdo číst nebude, ale až si to někdy přečtem my, tak se nám vybaví i věci, na které jsme zapoměli.
Středa- Odjezd
Odjížděli jsme asi nějak tak po obědě. Nasedli do auta a jeli. Dorazili jsme asi tak za 3-4 hodiny. Než jsme dorazili, ovšem že jsme tak trochu zabloudili. Naštěstí zase rychhlo našli. Když jsme dojeli, uviděli jsme slušnou chatku na samotě u lesa. Ta chata vypadala dost dobře. Prohlídli jsme ji a ubytovali jsme se v takovím útulným pokojíku. Potom jsme šli do společenské místnosti. Bohužel jsme šli spát hrozně brzo, o půl jedenácté.
Čtvrtek- První tůry
Ve čtvrtek jsme měli v plánu vyrazit na první cesty. Jak jsme tak prošli celou vesnici až na konec, chtěli jsme se jít podívat na hrad, jenže byl zrovna v rekonstrukci, tudíž jsme rovnou přestoupili na dost velkej kopec. Nejdříve jsme se šli podívat do Cikanských jeskyní a že to tam tak fakt vypadalo. To byla malá jeskyně a my ovšem že jako první jsme se dostavili do velké. Potom jsme se vrátili na rozcestí, kdy jsme se vydali do kopců. Viděli jsme krásný panoramata a občas to byla fakt fuška vyšphlat se do dost prudkejch kopců. Obešli jsme to až na vrch a zase prudce dolů. Viděli jsme fakt úžasný věci. Mezi tím jsme se zastavili v hospůdce-restauraci u trpaslíka nebo jak. Tam jsme se dost přejedli. Večer jsme usedli ke stolu a nalívalo se pivečko. Na Denuš to ale dost působilo. A to nekecám, hodinu a víc se furt smála. Nikdo neví čemu a ona taky ne. Potom si nakonec lehla na zem a smála se tam. Pár videii existuje, ale má je Denda v mobilu a nechce mě je dat bohužel. Někdy po půlnoci nebo kdy jsme se doplahočili do postele.
Pátek- Další tůry
V pátek jsme pokračovali dalšíma tůrama. Tentokrát jsme ten kopec vzali druhou stranou a zdálo se mě, že to bylo i těžší. Furt jsme lezli výš a výš. Ovšem to ale bez brečení nešlo. Vezli jsme totiž sebou dva malí prcky(Vendůlka a Tobík). To bylo totální zbržední. No, jak jsme tam vyšolhali do půli, dozvěděli jsme se šokující zprávu. Museli jsme jít z toho Prudkých a skalnatýho kopce a co hůř, potom i zprátky. Nějak se to zmáklo tak jsme se vydali na další. Kopec sme potom celej obešli a dost se to povedlo. Večer jsme se s Denuš trochu víc nalili a já na to potom doplatila tím, že sem se kolem třetí docela dost poblila no. Naštěstí už mě není tak blbě. Alebyla ten večer fakt prča.
Sobota- Výlet do města
V sobotu jsme vyrazili do města. Ovšem že pěšky. Bylo to pouze kolem 6 kilometrů tam a zpátky taky. Byly jsme se během pěti minut prohlídnout sklářský muzeum. Poté jsme šli jako 5členná skupinka nazpátek pěšky a konečně bez malích dětiček, s kterými jsme to ušli za dvě hoďky a my tak za hoďku. Mezitím jsme se najedli v hospodě a šli do chaty. Večer dám došlo pivečko, tudíž jsme se jen dívali na komedii DOBLBA a potom na thriller a krimi Sedm. Šli jsme spat kolem půl dvanácté.
Neděle- Odjezd
Odjížděli jsme kolem 10:10. Cestou jsme poslouchali metal a rock a křoupali kuličky.
Nějáké ty poznámečky
Nevypisovali jsme sem úplné podrobnosti, jako že Denda měla čepicu jak žokej a hrála si se sekerou, tak jako s kuchyňským nožem. A že si s ní dělali srandu, že nejí maso. Bylo tam toho dost, ale stejně to nebude nikdo číst :)

Tento článek napsala Kristuš

Hory

20. října 2010 v 10:04 | šošonská banda - denuš |  Články
Takže už je to jasné já, Kristuš a spol zažijeme skvělích 5 dni na horách v čechách !!!!!Jooooooo. Po návratu začnem natáčet, dostavovat bungr atd. ale teď se hlavně těšíme do čech!!!

Odjíždíme za dobrodružstvím

19. října 2010 v 14:42 | Šošoni! |  Články
Dnes se nás dotkla jedna velice šťatsná zpráva. Kristuš jezdí každý rok s taťkem a další společností, teda spíše s chlapama a klukama na Ydykseb po ČR. Já jezdím dobrých 5-6 let a dost mě to tam baví. Ale tento rok se naskytla situace, aby s námi jela i Denda. Potvrdí se to během dneška. Uvidíme, jak to vlastně dopadne, al byla bych fakt dost ráda, kdyby jela. Uvidíme a nadále vás v tomto článku informujeme během teda toho dneška. Kdyžtak by jsme jeli do Čech a na tůry atd. Tudíž se zatím měje, ve 3 jdeme ven :)

Tento článek napsala Kristuš

Nadpřirozené, magické...

18. října 2010 v 18:50 | Šošoni! |  Články
Já si pod pojmem fantasy představím magii, nadpřirozeno, zkrátka tajemnou magii, která si prostě jen tak čaruje. Mám ráda fantasy filmy, ale někdy jsou zkrátka mnohem lepší fantasy knížky, který naprosto zbožňuju. Na fantasy se dá napsat hodně věcí, ale já k tomu řeknu tohle: Je to kouzelné a navždy bude. Nevím jak vám, ale mě se fantasy líbí a komu ne, ať nám fantasy fanouškům pr*el políbí :).  A co vy? Líbí se vám fantasy? Jsou lepší fantasy knížky nebo filmy?

Tento článek na téma týdne napsala Kristuš

Dušičky se blíží alá když vás chceme zabavit a postrašit

17. října 2010 v 12:00 | Šošoni! |  Články
Dušičky, vzpomínáme na věrné zemřelé. 31. Řijna až 2. Listopadu si pro vás připravíme náhrn videii s nádechem tajemna, ale budeme se snažit i o trochu povzdvihnutí nálady nějákou parodii na horor. Víme, že tohle není originální ani vyjmečné, ale budeme se snažit o co nejpovedenější videa, ale i fotky. Snad se vám tenhle 3 denní projekt bude líbit. Zapojíme tam především magii a paranormální jevy. Snad vás nezklameme. Dnes jdeme pravděpodobně natáčet něco strašidelného. Včera to byla parodie. Asi natočíme ještě nějákou, ale to podle toho, jak nám to bude myslet.

Půlnoc a hřbitov?

17. října 2010 v 8:24 | Šošoni! |  Články
Skvělé téma týdne

Vypadá to, že nás asi horory se Zombie a ožívajícími mrtvolami, které vstanou vždy o půlnoci na hřbitově vcelku zmátly. Nevím proč, ale asi většina z vás by na ten hřbitov o půlnoci nešla. I když si říká, že teď v poho, to se zmákne, nějácí by tam asi fakt nešli. I když víme, že žádní zombie na nás nebafnout, furt je čeho se bát. Duchové. Možná že se bojíme právě jich, ale kdoví, čeho vlastně se bojíme o půlnoci na hřbitově.

Tento článek napsala Kristuš