My jako ještě ty malé neviditelné děti

26. září 2010 v 9:16 | Šošoni! |  New photos
I když Denuš tyhle fotky zveřejnila tak nějak před měsícem, tak je sem dávám teprve teď. No, to znáte, lenost. Ty fotky jsou ještě z dob, kdy jsme byly jen my dvě a nikdo jinej. Známe se odmalička a vydrželi jsme spolu až doteď i přes ty hádky. My jsme před jednou vlkou hádkou do své dvojčlenné party nikoho nepouštěli. Zkrátka jen náš svět. I když je to teďkom trochu jiný, když jsme každá na jiné škole, tak jsme si víc dražší, jak Denuš říkala ;) a teď konečně ty fotky.
Na mostě za Dendiným domem, kde jsme toho spousta prožili. Také nesmím zapomenout naše časté vyvolávání duchů. To bylo, když s objektem pořád hýbala jen Denuš =D


Á tady jsme u Denuš na zahradě, kde jsme prožili koupání našich plyšáků, mazlení se s Alánkem(pejskem) a Pucinkou(číčou) a spousta dalšího.
A jako bonus fotky, kde se mazlíme bohužel pravděpodobně zesnulou kočičkou Pucinkou
Ááá, náš bar Modrá palma. Trávili jsme tam většinu času, ale teď bychom se tam kvůli špatnému zážitku neradi vraceli. Ovšem, teď to tam vypadá úplně jinak!
Né, tak vážně, víme, že někde vypadáme jak totální zhulenci, ale jso uto vzpomínky a kevšemu v té době nám myslím ani moc nezáleželo na tom, jak budem vypadat na fotce =D
 


Komentáře

1 Luci (Wild Kids CZ) Luci (Wild Kids CZ) | Web | 4. října 2010 v 20:05 | Reagovat

Jéé.. taková roztomilost ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama