Civilizace- Pouť...

5. července 2010 v 8:37 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
Takže, u nás právě až myslím do 6. probíhá pouť. Je tady už asi od 2. nebo od 3., to přesně nevím, ale v Neděli je tam mooc stánku i když ty nás ani tak nezajimají, ale večer je pod plechem pařba! Tam jsme sice nebyli, byly jsme neustále pořád na kolotičích, ale pod plechem sídlili naši rodiče, kteří nás zachraňovali před uniku peněz a teď podrobněj.
www.nejsme-normal.blog.cz
V 7 si dali sraz Kristuš a Denuš. Ti se chtěli stavit pro Ivetu a pro Šárku, ale ti nám šli naproti, ale jaksi zapoměli, že jsme se pro ně měli stavit. No, nejdříve jsme šli na řetízkáč. Potom jsme šli myslím S Denuš na twister a potom myslím že na vlnovku, kde nás to dost bavilo =D. Potom jsme si dávali tak pauzu. No a byly jsme celkově na: ještě jednou na vlnovce, dvakrát na lodi, jednou na labutích, kde jsme měli úplný záchvaty smíchu =D a 2x na lanovce. No a večer jsme vytrousili fakt dost peněz  a byly jsme asi 3x myslim na řetízkáču, kde to bylo úplně best.
www.nejsme-normal.blog.cz
No a na pouti jsme baštili hlavně tyhle písničky, jinak tam hráli samí srač*y. Ale měli tam zahrát něco tvdršího :) jinak, tady jsou ty songy .)

Jinak tady tohle tam bylo asi nejlepší =D
www.nejsme-normal.blog.cz
Tak, jinak naše pouť byla ve Vysočanech(Moravský kras) :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama