Červenec 2010

Tenhle blog...

29. července 2010 v 18:42 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
Tenhle blog tu není nějak moc dlouho. Založili jsme si ho na počest našeho přátelství a nevzkvetlo z toho nic dobrého. Teď v naší partě padají jen hádky a když se všechno dořeší "někdo" vždycky něco začne a furt to vytahuje.

Já kristuš prostě ze šárkou nedokážu kamarádit. Pořád se hádáme a svádíme jednu na druhou. Asi se jí to nějak nedotkne.

Co ostatní členové nevím a jak to bude s Šošonama taky nevím. Buď se definitivně rozpadne, tím myslím, že se rozdělíme, protože Denda asi ze šárkou taky nechce kamarádit, ale nevím jak to bude v budoucnu.

příští info vám co nejdřív zdělíme...

Hádky, rozpory a nsouvislosti

21. července 2010 v 17:08 | Kristuš |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
O tom, že se nikdy nepohádáme se mi mohlo jen zdát, ale hold hádky k přátelství patří. U téhle hádky jsme si nadávali, že jsem furt s Denuš a že skoro za rozklad můžu jenom já, ale to už není pravda. Nebudu to tady taděj už dál vypisovat nebo se začnem zase hádat. Každopádně už je to všechno v pohodě a na všechno snad zapomenem a nebudou se takové velké rozpory opakovat a když už rozpory, tak jen ty malé... ;)

Už je to zase všechno O.K.

19. července 2010 v 11:34 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
Takže, už je všechno mezi nama urovnaný. Už o žádným vylučováním z party neuvažujem. Ivča se nám omluvila, tak je to o.k. Pujde do hlavních členů. Takže se zatím mějte =)
www.nejsme-normal.blog.cz

Jednoho chladného dne

19. července 2010 v 8:13 | Denuš, Šarule a Kristuš |  New photos

Jednoho chladného dne

Včera byla docela zima, ale stejně sme šli ven. Vzala jsem teda foťák a nafotili jsme docela dost fotek. Byly jsme všude možně a tady jsou. Jinak jsem je dala nahrát je někam jinám, protože by to trvalo docela dlouho. Stačí, když kliknete na obrázek.

Popřemýšlení o vyloučení z Party

19. července 2010 v 7:26 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
Ptáte se koho? Dříve to byl taky člen, ale kvůli jeho chování je niní podčlen, ale chová se čím dál tím víc hůř. Máme pro to důkazy :)

Dáme ji 14 dní na to, aby se buď zpravila a začala se chovat jako správná kamarádka nebo nám co nejdřív řekla, že s náma kamarádit nechce. Sami a vám potom řeknem a tady jsou důkazy.

Šárule u sebe má ještě víc zpráv, ale tohle by vám snad mohlo stačit, hlavně konec toho 2.obrázku.

Civilizace- Triatlon

17. července 2010 v 16:20 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
Dneska u nás ve Vysočanech probýhal triatlon. My ze Šárkou jsme ukazovali ti co v tom děsným horku běželi kam mají běžet a hlídat je, aby náhodou neběželi někam jinám. Jinak jsme se teda fotili. Fotky najdete ve fotogalerii.
www.nejsme-normal.blog.cz

Dvě namyšlené holčičky

14. července 2010 v 14:00 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
Teď nás trápí jeden velkej problém. Dvě dámy z naší věsnice o rok starší než my si zase o sobě něco myslí. Včera jsme spali s Denuš a Ivčou ve stanu. Tak nějak po 10. jsme si normal kecali a na stan spadlo jabko nebo co. Po silnici někdo chodil, takže jsme prostě úplně jako posraný šli spat k Denuš dom. No, potom jsem si na Fb přečetla status od jedné z těch namyšlených slečinek...
www.nejsme-normal.blog.cz
Denda totiž volala, když nám hodili na stan ten šutr: Dědouchu a mami, protože tam slyšeli někoho chodit. Chystáme pomstu, až přijede Denda od babičky a Šárka se uzdraví. Prostě by jsme se na ně měli vykašlat, ale oni nás týraj už od školky. Mají, to co chtěli. Když se to tak řekne, na Facebooku se dozvídáte milé i nemilé věci :(
www.nejsme-normal.blog.cz
Držte nám palečky s pomstou :)

Nocování ve stanu

11. července 2010 v 8:42 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
www.nejsme-normal.blog.cz
Zdarec, takže včera byl úplně úžasnej večer. Byly jsme pod plechem s Denuš bratrancem a ještě s jedním klukem. Byla prdel! Dělali jsme kraviny ovšem i vypili pivečko, ale jen trošku. No, potom jsme kolem 2. šli spat. Ale vážně byla prča :)
www.nejsme-normal.blog.cz

(Denuš a Kristuš)Náš život

9. července 2010 v 18:59 | Denuš, Šarule a Kristuš |  Články
Omlouváme se, že tu píšu zížitky jen s Denuš, ale já o dni prožitém s Šárkou a Ivetou nevím.

Předpokládám, že každý si myslí, že má život jiný a nejvýmečnější. My vám chceme předvést ten náš, kerý jsme prožili my Denuš a Kristuš už odmalička. Byly jsme takoví hyperaktivové, jako dyž jsme si hráli na Kobru11 a po baráku jsme lítali v punčocháčích a hlásili: ,,Další bouračka, jedem tam" =D. Teď se tomu ještě pořád smějem. Zažili jsme spolu zlé, ale hlavně i dobré. Asi tak od 2.-4. třídy nás můj brácha se pořádně mlátit tedy bojovat. Naučili jsme se toho hodně a prorazit teď 5 cm dlouhej polystrien není zase tak hrozný, jako předtím =D. Byly jsme milovníci jednoho akčního až komedialního filmu: Charlieho Andílci. Hráli jsme si na ně. Kristuš byla Dylen a Denuš Alex =D. A co s tou třetí? Natálie byla naše 3. holčina, která se ale konci 5. třídy odstěhovala a vídáme ji jen na svátky a moc nám chybí =(. Mimcohodem, thle písnička toho hodně vyvolává. Náš tehdejší život =)

Minulá třídní fotka(2008/2009)

7. července 2010 v 9:02 | Denuš, Šarule a Kristuš |  New photos
V minulém školním roce jsme ještě chodili všichni 3 na stejnou školu, protože je to tam ještě do 5 třídy. Protože škola je malá, tak jsme spojeni o jeden mladší ročník. My jsme byly v 5. a Šárka ve 4., takže jsme byly spolu. Tady je ta fotka.